úvodnabídkagaleriereferencekontakto mněklienti

pár řádek o mně

David Šimánek - fotograf


Focení se stalo mým koníčkem už před několika lety. Tato záliba mě začala stále více přitahovat a naplňovat. Postupně jsem absolvoval úžasné kurzy focení u profesionálních fotografů - mých vzorů - Lucky Schweinerové (Boudoir fotografie), Zuzky Scharf (svatební a portrétní fotografie) a Štěpána Mikudy (svatební a reportážní fotografie). Okamžitě jsem věděl, že se focení chci věnovat mnohem více a hlouběji.

Společně se svou ženou, která je mi vždy oporou, milujeme fotografie! Proto přikládáme velkou důležitost zpracování při jejich vyvolání a využíváme jen služeb nejkvalitnějších fotolabů, abychom Vám vždy mohli odevzdat skvělé fotografie a produkty. Mým cílem je poctivá profesionální práce, lidský a osobní přístup a Vaše maximální spokojenost.

Chci Vám vždy odevzdávat stoprocentní výsledky a fotografie, které budete milovat, budete se k nim rádi vracet a budou pro Vás velmi cenné. Mám rád přirozené, živé fotky vyjadřující děj, atmosféru a utvářející celky, které vyprávějí příběh. Baví mě fotit lidi - Vás! Váš život - všechny Vaše důležité životní okamžiky, etapy a emoce! Z toho pramení i název Emotion-photo a mé motto: ...zachovejte si jedinečné emoce neopakovatelných okamžiků.

Těším se na focení s Vámi. David Šimánek

David Šimánek Emotion-photo | +420 602 206 523 | info@emotion-photo.cz | www.emotion-photo.cz