úvodnabídkagaleriereferencekontakto mněklienti

vítejte na našich webových stránkách

30. 03. 2014 - Jeden krásný email, kterého si velmi vážíme. Díky moc!

Ještě jednou moc děkuji za jedinečné odpoledne, nezapomenutelný zážitek a přátelskou atmosféru od celého týmu, užila jsem si to skvěle a cítila se jak opečovávaná STAR :-) Po této zkušenosti mi přijde úsměvné, že jsem vůbec váhala, zda mám do boudoiru jít. Jsem ráda, že jsem se odhodlala, bylo to moc příjemné a pohodové focení, vzniklo nespočet nádherných snímků, které budou dělat radost nejen partnerovi, pro něhož byly primárně určené, ale také mně samotné :-) A opravdu si vážím toho, že jste bez problémů vyšel vstříc mým přáním a představám konkrétního stylu. Budu se těšit na nějaké další focení s Vámi!

A pod toto všechno se můžu podepsat, "myslím to upřímně" :-)

Hezký večer, s pozdravem
Radka Hrubá

08. 02. 2014 - s touhle rodinkou bylo skvělé focení. Díky za jejich email. :-)

Milý Davide,

děkujeme Vám za super focení, atmosféra s Vámi byla maximálně příjemná, což je na našich fotkách i vidět:) Když jsem fotky viděla poprvé, dojem byl jasný - dostál jste Vašemu názvu, protože zachycujete emoce, náladu, každá fotka vyvolá nějaký pocit, splnil jste naši představu na 100 procent:)) Fotky jsou kvalitní, ostré, luxusní..máme nádhernou památku! Ještě jednou děkujeme!:)

19. 01. 2014 - poděkování za jedno fajn domácí rodinné focení. :-)

Ahoj Davide,

jen jsem ti chtěla moc poděkovat za krásné a pohodové focení...fotečky jsou krásné a ty jsi šikula....

Lucka+Jarda+Viktorka

11. 01. 2014 - Viktorka je již na světě, tak jsme fotili znovu. Děkuju za Vaši věrnost. :-)

Ahoj Davide,

druhé focení s tebou se nám opět velice líbilo a již nyní se těšíme, jak nám vyfotíš Viktorku v prvním roce a samozřejmě také i za pár let jako budoucí vítězku Wimbledonu :).

Děkujeme. Váša a Evík

01. 12. 2013 - Alča byla skvělá modelka. :-) A poslala nám krásnou reakci na focení. Díky moc.

To NEJ focení, přirozené, spousty legrace, jen a jen doporučuji :).

Velké DÍKY Davide a Leni

27. 10. 2013 - Fotit fotografku je vždy těžký. :-) Ale se touhle rodinkou a jejich malou čiperkou to bylo fajn. :-)

Moc děkujeme Davidovi za focení naši trojčlenné rodinky.

Bylo to náročné, naše Viki se rozhodla si dělat absolutně to chtěla ona. Turbo v zadečku po celou dobu focení a David patřičně prohnán... i tak zvládl nafotit alespoň pár společných fotek, za které jsme moc rádi. Bylo to náročné, ale s výsledkem jsme spokojeni.

Zdraví Simča , Ondra a tryskomyška Viki

13. 10. 2013 - ... jedno parádní těhotenské focení a reakce "modelů". :-) Díky moc. :-)

Ahojky

Chceme Ti ještě jednou moc poděkovat za krásné těhotenské focení...Těšíme se na další společné focení, ale už i s Viktorkou :).Jsme z fotek nadšený a vřele doporučujeme.

S pozdravem z Chodské metropole :)

Evička a Vašek

13. 10. 2013 - tohle těhotenské focení bylo vážně o fous. :-) Adélka se narodila další den.

Ahoj Davide,

ještě jednou bychom ti chtěli poděkovat za úžasné těhotenské fotky. Díky tobě budeme mít na těhotenství super vzpomínky. Až bude Adélka zlobit, kouknem na fotky, kde byla ještě hodná v bříšku :) A skvěle si navrhnul i datum focení, o den déle a už bys mohl fotit jak se má Adélka čile na světě :)

Ještě jednou moc děkujem.

Vendy, Martin a Adélka

11. 10. 2013 - díky za krásné poděkování z poslední svatby roku 2013. :-)

Během naší svatby byl David neuvěřitelně kreativní a vyhověl všem našim leckdy krkolomným přáním. Neodradilo ho ani naše početné příbuzenstvo, které dokázal zorganizovat ladně a s humorem :)

Děkujeme!

Hacmacovi

21. 09. 2013 - romanticky rocková svatba z prostředí dětského tábora. :-) Díky za milý email.

Davide,

ještě jednou moc děkujeme za fotky ze svatby. Nefotím se zrovna ráda, ale bylo to celé v pohodě a v klidu. :-) Když jsem vybírala ty finální fotky, prožila jsem si celý den znovu!

Moc díky!

R.

17. 08. 2013 - Absolvovali jsme spolu Pin-Up Girls, předsvatebko a svatbu. :-) Moc díky.

Fotky jsou úžasné, jsme nadšeni a máme z nich obrovskou radost. Některé kousky jsou opravdu výstavní. Při prohlížení jsme se nejen dojali, ale taky hodně nasmáli. A tak to má být! Děkujeme mooooooooc! :-)

Kohlíčkovi

16. 08. 2013 - díky za hezkou zprávu od Kačky a Tondy

David byl jako fotograf skvělý. Na naši svatbu přijel s předstihem, vždy když se dělo něco podstatného tak byl na místě a fotil, sám i aktivně vyhledával zajímavé záběry, ale přitom nijak nerušil svou přítomností. Má velmi kamarádský přístup a byla s ním i sranda (například když řekl ženichovu bratranci: "Járo, jako osvětlovač stojíš úplně za hovno... ;-)))") Svatebčany si nenásilně zorganizoval na skupinové foto a při odpoledním focení samou snahou propotil několik košil. Děkujeme.

Kačka a Tonda

09. 08. 2013 - na tuhle svatbu jsem se moc těšil. A i když pršelo, bylo to skvělé. :-)

Děkujeme Davidovi za profesionální a přátelský přístup. Focení s ním jsme si užili jak my, tak všichni ostatní svatebčané. Výsledek dopadl na jedničku s hvězdičkou.:)

Benešovi

27. 07. 2013 - Poděkování od Barbary a Petra z jedné neuvěřitelně horké letní svatby. :-)

Ahoj Davide,

ještě jednou moc děkujeme za úžasný focení. I přesto příšerný vedro jsme si to moc oba dva užili a to co je říct, protože manžel opravdu nesnáší foceni a díky Tobě a tvýmu přístupu se nechal "zlomit" a máme spoustu krásných fotek. Bylo to super a i když to odnesli Tvoje kalhoty vše dopadlo skvěle a fotečky se moooc povedly. :-)

Určitě to nebylo naše poslední focení. Rádi se na Tebe někdy zase obrátíme.

Díky Bára a Petr:-)

21. 07. 2013 - ... jedna spontální realkce po odpoledním focení a následný email. :-)

... díky za super podvečer! Jste jednička, Davide!

Davide,

díky moc za super odpoledne a super náladu, kterou umíte při focení vytvořit. Fotky jsou tak úžasné, že vybrat z nich ty, které si ještě necháme finálně upravit, je nadlidský úkol - jak si má člověk vybrat, když jsou všechny na jedničku s hvězdičkou? :-)

Díky moc a už se těšíme na další společné odpoledne ;-)

Lenka a Nikola

14. 07. 2013 - Neuvěřitelná rozlučka se svobodou ve stylu PIN-UP Girls a nádherná reakce. :-)

Ráda bych Vám poděkovala za skvělá dvě odpoledne, která jsme s Vámi strávili focením jak našeho předsvatebního rande, tak rozlučky se svobodou s kamarádkami v pin-up stylu. Ani s odstupem času mi nedochází superlativy a chvála na Vás, Vaši práci a Vaše umění. Byly to neuvěřitelně příjemné zážitky a s holkama jsme se shodly, že už jsme si dlouho neužily tolik srandy a pohody. :-)Jste příjemný člověk a výborný fotograf, takže úspěch zaručen. Už ani nemám strach z focení naší svatby, s Vámi vím, že to dobře dopadne a budeme mít krásnou památku na náš velký den. Ještě jednou díky, díky, díky. :-)

Mašátová

01. 07. 2013 - Poděkování za předsvatební focení s bezva rodinkou :-)

Děkujeme za úžasné odpoledne, naše předsvatební focení jsme si moc užili a výsledné fotky se nám moc líbí. Už se těšíme na focení svatební.

Klára a Kamil

08. 06. 2013 - milý email od rodičů dvou nezbedných dvojčátek. :-) Byla to legrace a pohodový den.

ahoj Davide,

děkujeme za hezky strávené odpoledne. Fotil jsi nás už podruhé, tak jsme věděli do čeho jdeme. Poprvné to bylo trochu s obavami (ale zbytečnými), jak to vše proběhne, jestli se budeme se umět smát do foťáku. Ale ted podruhé jsme se všichni na focení moc těšili. Fotit děti je občas náročné, aby se zrovna dívaly kam mají, aby se smály, aby neplakaly,... Takže jsme z toho trochu ukřičení, uskákaní, ale výsledek stojí vždy za to. Ještě jednou díky :-))

Verča, Lukáš, Tomášek a Kačenka

07. 06. 2013 - nádherná svatba, velmi příjemní lidé a jejich reakce na svatební fotky. Díky moc. :)

Tak jako předsvatebni focení bylo příjemným zážitkem a výsledek byl skvělý tak i focení na svatbě, před svatbou i po svatbě bylo vynikající. S Davidem se skvěle pracuje, respektoval plně všechna naše přání, nafotil vše co jsme chtěli, byl všude včas a nikoho focením nerušil. Na svatbě najednou nebyl jen fotografem, ale dalšim svatebčanem, který shodou okolností fotí. Je to především tím, že je to fajn člověk, který vnímá co se kolem něj děje, je zábavný, nikdy a nikoho nestresuje a co je vůbec nejlepší je fakt, že ho ta práce baví. Cit pro kompozici, barvy a světlo má jedinečný a umí zachytit skvělé momenty. Navíc na každé fotce, kterou nám udělal je vidět, že je dělaná s radostí. Máme už pro něj vymyšlené další focení a až budeme mít někdy zase svatbu tak nám ji bude fotit zase on! Děkujeme!

01. 06. 2013 - krásná zpráva od maminky jedné naší "modelky" :-) Díky moc.

Děkuji Panu fotografovi za nádherné foto mé dcery Musela jsem zamáčknout slzu;-)

Marcela Kafková

08. 05. 2013 - Pár řádků od Saši a Michala po focení "PŘEDSVATEBKA"

Při spolupráci s Davidem rychle pochopíte, že fotit ho to na prvním místě baví. Nikoho do ničeho nenutí a přesto si dokáže každého před objektivem srovnat a dovést ho k nenucenému a autentickému výrazu. Cit pro kompozici, detail a barvy má skutečně velký a jsme moc rádi, že jsme si vybrali pro naše předsvatební focení právě jeho. Již teď víme, že o fotky ze svatby se rozhodně nemusíme bát! :)

Štefaňáková

19. 04. 2013 - Díky moc za tenhle email od Jany. :-)

Milý pane Fotografe,

moc děkuji za krásné nedělní odpoledne v Praze a za nezapomenutelný zážitek z focení, skvělou atmosféru a úžasný výsledek toho všeho... Velký dík i vizážistce Nikole za krásné líčení.

Jana

07. 04. 2013 - Olča, Richard a ???

Ahoj Davide,

Chceme Ti moc poděkovat, za supr atmosféru při focení. Byla to skvěle prožitá neděle. Fotky se nám moooc líbí a i našim přátelům. Budeme tě doporučovat dál. Ještě jednou moc děkujem.
Ouřadová

04. 04. 2013 - Krásný email od Jitky. :-) Moc díky. :-)

Ahoj Davide,

chtěla bych Ti ještě jednou moc poděkovat za úžasný fotečky a skvěle strávené odpoledne. Musím přiznat, že focení pro mě byla trochu "zkouška ohněm", protože se nerada fotím a už vůbec nerada takhle pózuju, ale s Tebou to byla vážně zábava a po prvních pár cvaknutí mě tréma opustila. Přirozeně jsem se trochu obávala výsledku, o to víc jsme byla překvapená a potěšená, co jsi dokázal vykouzlit. Až zas někdy budu chtít nádherné profesionální fotky, určitě se obrátím na Tebe!

Myslím, že jsme si to s holkama moc užily, především díky Tobě. :)

Ještě jednou moc děkuju!

Měj se, Jitka

30. 03. 2013 - Předsvatební focení s Veronikou a Jakubem. :-)

Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za super odpoledne při předsvatebním focení a moc se těšíme na svatbu. :)

Veronika a Jakub

04. 03. 2013 - Pár hezkých řádků od Vendy :-) Díky moc, :-)

Ahojky Davide,

chtěla bych Ti poděkovat za opět krásné fotky BOUDOIR. Měla jsem z focení trochu strach, protože se nerada fotím, ale atmosféra při focení i finální výsledek je super. Fotky jsou krásné a jsou to jedny z mála fotek, na kterých se sama sobě líbím (jedny z dalších jsou ty ze svatby - opět od tebe :) ) Snad se budou líbit i manželovi :)).

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákaznic i zákazníků.

Vendy

01. 03. 2013 - Díky moc za milý email od Lucky. :-)

Ahoj Davide,

moc bych ti chtěla poděkovat za krásné fotky a za vše,co tomu předcházelo:-) Focení jsem si opravdu užívala!Nemá cenu to dál rozepisovat,bylo to prostě super!:-)

Doufám,že jsem se neviděli naposledy a budu se těšit na nějaké další krásné focení...

Hezký den,Lucka

14. 01. 2013 - Díky moc za krásné poděkování do Lucky, Petra a Vítka. :-)

Ahoj Davide,

jsme moc rádi, že jsi nás fotil, máme pro vzpomínku opravdu velmi krásné fotky, se kterými můžeme potěšit nejen sebe, ale i naše přátele a známé. Focení se nám moc líbilo, bylo příjemné, uvolněné a profesionální.

Moc děkujeme a přejeme úspěšný nový rok 2013.

Petr, Lucka a Vítek Barákovi

13. 01. 2013 - Jedno hezké poděkování od Lenky, Lukáše a Štěpánka na cestě. :-) Díky moc.

Ahoj Davide,

no, musím říct, že to naše focení nakonec bylo opravdu v posledním možném termínu, že? Další neděli bychom se už fotili v porodnici! Nicméně jsem moc ráda, že jsme to nakonec stihli!!!! Protože z fotek máme opravdu velikou radost!!! Chtěli jsme mít na tohle krásný období nějakou hezkou vzpomínku a to se nám díky tobě splnilo.

Takže díky pane fotografe...

Tvoje milá neustálá kritička švagrová a pan švagr..

21. 12. 2012 - Poděkování z mateřské školky za fotky z vánoční besídky. :-) Moc díky.

Milý pane Šimánku,

děkuji Vám velice, za překrásné fotky. Asi nebudu mít ve svém foťáku takové.... :-) Velmi ráda se o ně podělím se všemi rodiči, věřím, že se jim budou líbit stejně, jako nám.

Děkuji pěkně a ještě jednou přeji Vám a Vašim blízkým krásné Vánoční svátky plné radosti a pohody.

Simona Špalková

09. 12. 2012 - Díky Jůlice, Míše a Alešovi za uvedenou referenci. :-)

Focení s Emotion-photo David Šimánek bylo na vysoce profesionální úrovni. S průběhem focení i s výsledkem jsme velmi spokojeni a navíc jsme si užili spoustu legrace a bylo to moc příjemně strávené odpoledne. Focení miminek vyžaduje velkou trpělivost a David to zvládnul na výbornou. Také musíme poděkovat za zapůjčení rekvizit.

Michala Keplová

09. 12. 2012 - Díky moc dvojčátkům, Verče a Lukášovi

Pohodové focení doma, zkušenosti a výborný přístup fotografa, spadne z vás nervozita a chováte se přirozeně.

Nádherné fotky, můžeme jen doporučit.

Verča a Lukáš

02. 12. 2012 - Reakce partnera Janičky na Boudoir fotky. :-) Díky Romane. :-)

Díky za milé vánoční překvapení. Ani jsem netušil, jakou mám doma krasavu. :-)

Tebou vytvořený boudoir mi vlil novou mladickou krev do žil...

Ať se Ti daří i v novém roce tak pěkná umělecká díla.

Roman

02. 12. 2012 - Tuhle referenci od vlastní ženy sem prostě musím dát!!! Je pro mě nejvíc!!!

Musím říct, že jsem to šikovné vizážistce a mému osobnímu fotografovi ;-D zblajzla i s navijákem. Trochu hodně do toho manželovi kecám, takže vím, co z takové fotky vyleze. Ale i přesto mi vytřel zrak a já jsem v němém úžasu stejně jako jakákoliv jiná klientka!

Říkám si, jestli jsem to doopravdy já... Dámy, je to super masáž sebevědomí, hlavně poté, co focení předem obrečíte se slovy, že fotit se 3 měsíce po druhém porodu je hotová sebevražda (nekecám!). A kde bych teprve byla, kdybych byla neztloustla ! Fakt díky!

Moc všem děkuji za takové poklony!

Zvláštní dík tobě, můj fotografe! Zas jsi mě ukecal a dokonce i přesvědčil!!!

Lenka

06. 11. 2012 - Užili jsme si super focení ve stylu BOUDOIR s úžasnou nevěstou - Ilonou. Díky moc.

Ahoj Davide,

musím přiznat, že se svou přirozenou stydlivostí jsem měla ze začátku obavy, ale po prvních minutách focení to ze mě spadlo. Atmosféra byla uvolněná, ale profesionální. Když jsem viděla fotky, byla jsem nadšená! Popsala bych je dvěma slovy - ženskost a přirozenost. Bude to velmi pěkná vzpomínka. Díky!!!

Ilona

27. 10. 2012 - KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE STRÁNEK

Dovolujeme si Vás informovat, že v současné době prochází naše webová prezentace kompletní rekonstrukcí. Nejaktuálnější informace, data a fotografie naší práce naleznete na našem Facebookovém profilu zde.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v novém kabátě. :-)

20. 10. 2012 - Reakce Anežky na dnešní focení. :-) Díky Anežko.

Velké díky za dnešní focení, bylo to skvělé odpoledne ;) Těšííím se na výsledek (:

Anežka

07. 10. 2012 - Krásná reakce na fotky od Maři. Díky moc.

Oběd v půl třetí, skoro připálenej štrůdlík, čurbes jak tanku, nepověšený prádlo v pračce - to je bilance toho, jak to dopadne, když si člověk sedne k vaší galerii a nemůže se nabažit :-)

Díky moc, fotečky nemaj chybu!!!!!!!!!

Maři

29. 09. 2012 - Díky za email novomanželů Holečkových. :-) Byla to naprosto super svatba. :-)

Davide,

chtěli bychom ti poděkovat za nafocení našeho svatebního dne. Focení bylo pohodové, příjemné, vtipné a moc jsme si ho všichni užili a doufáme, že ty také:-)

Svatební den byl pro nás ten NEJ a při pohledu na fotky máme ty nejkrásnější vzpomínky. Děkujeme za krásné vzpomínky nejen při focení, ale hlavně při prohlížení svatebních fotek:-)

Petra a Zdenda Holčojc:-)

15. 09. 2012 - Díky za tuhle krásnou zprávu od Ilony a Lukáše. :-)

Ahoj Davide,

naše svatba byla jedna velká smršť, stejně jako náš život. Jsme moc rádi, že jsi ten náboj a emoce dokázal zachytit v těch nejkrásnějších fotkách, jaké jsme si mohli přát.

Ačkoli jsem na Tvůj inzerát narazila úplně náhodou pár týdnů před svatbou, byl jsi velmi ochotný, vstřícný a profesionál každým coulem. Doufám, že budeme mít příležitost, abys zachytil všechny další důležité okamžiky našeho manželství.

Moc se na to těšíme. I+L

07. 08. 2012 - Skvělé focení v Humpolci a skvělá reakce. :-) Děkujeme moc.

Ahoj Davide, děkujeme za úžasné focení, které pro nás bylo skvělým zážitkem a moc jsme si to všichni užili a to hlavně díky tvé skvělé a nenucené náladě.

Fotky jsou perfektní!! Ještě jednou velké díky!!
Měj se krásně,

Adéla, Zdenda, Pepča a Holly.

04. 08. 2012 - Reakce Petry a Davida na jejich svatební fotky. Děkujeme moc!!!

Ahoj Davide,

fotky jsou jedním slovem - epesní:-) .Nevíme jestli jsme prostě jen líbivý typy :-) nebo spíš ty jsi tak šikovnej. Díky za pohodově - profesionální přístup. Byli jsme moc spokojeni.

Mr. and Mrs. Braun

03. 08. 2012 - Díky moc za tuhle reakci na předsvatební fotky. :-)

Předsvatební focení byl nejlepší nápad ze všech předsvatebních příprav! Vřele doporučuji všem. Nejen že jsme si sami na sobě ověřili, že David fotí úžasně, ale také že focení s ním je velký zážitek a můžeme se na něj maximálně spolehnout.

Mili a Vítek

29. 07. 2012 - Rande ve třech - krásný email

Ahoj Davide,

děkujeme za nádherné fotky! Focení bylo moc příjemné a určitě si ho v budoucnu zase rádi zopakujeme, protože jsi Fotograf s velkým F! Máš skvělé nápady a vytvořil jsi pohodovou atmosféru .Tvé fotky nemají chybu. Jsme z nich nadšeni! Ještě jednou velké díky za dokonale odvedenou práci!

Verča a Jarda

22. 06. 2012 - Poděkování od Vendy a Martina Pangrácových. Velké díky za krásný mail!!! ;-)

Ahoj Davide,

chtěli bychom ti asi po tisící poděkovat za úžasný fotky ze svatby, ze kterých jsme unešený nejen my, ale taky všichni kdo je už viděl. Jsou tak úžasný, že je prohlížíme pořád dokola :) Moc ti děkujeme, že jsi nás ve středu před svatbou zachránil a byl jsi ochoten takhle narychlo nás fotit a ještě jsi tak úžasnej a v pátek jsi hledal vhodné místo na focení pro autíčko. Musíme říct, že jsme rádi, že nám původní fotograf nevyšel. Ještě jednou moc děkujeme za profesionální přístup a všude tě doporučujeme a chválíme :)
DÍKY

Vendy a Martin Pangrácovi

14. 06. 2012 - Krásné poděkování od Petry a Dana

Milý Davide,

rádi bychom ti touto cestou vyjádřili, jak moc si nám opět udělal velkou radost krásnými fotkami. Navíc jsi nemohl vybrat na focení hezčí místo než Průhonický park. Cítili jsme se jak princezna s princem :-). Děkujeme za bezva odpoledne a krásné fotky. Máš zlaté ručičky :-)

Petra a Dan

05. 06. 2012 - Náš první Boudoir - reakce Báry

Ahoj Davide,

strašně moc ti děkuji za nafocení boudoir fotek.Jsou úplně úžasné. Byla čest s tebou pracovat, a doufám, že se naskytne ještě příležitost udělat společné focení.Všem bych to vřele doporučila, je to pro každou holku skvělý a nezapomenutelný den, plný srandy a nádherných fotek.

Ještě jednou ti hrozně děkuji.
Barbora Jeslínková

05. 06. 2012 - Náš první Boudoir - reakce Magdy

Ahoj Davide,

chtěla bych Ti ještě jednou moc poděkovat za krásné fotky a úžasný zážitek při boudoir focení. Měla jsem z toho trochu strach, ale hned po pár cvaknutí fotoaparátu moje nervozita byla tatam a celé focení jsem si moc užívala. Doufám, že to nebyla naše poslední spolupráce a budu se těšit zase někdy příště :-)

Magda

21. 05. 2012 - Krásný email od Klaudinky, Lucky a Jirky

Milý Davide,

asi po sté ti chceme moc poděkovat za nádherné fotečky.Jsme moc rádi ,že jste i s rodinkou zavítali taky na Moravu.Když jsem je viděla všechny pohromadě tak mi dokonce i slzička ukápla.Nevěřila jsem co dovedeš vykouzlit z někoho kdo si myslí,že je naprosto nefotogenický.Pořád se na ně musím dívat a naprosto jsem v úžasu.A pani vyzážistce také moc děkuji co ze mě dokázala udělat.Děkujeme za krásné odpoledne moc jsme si ho užili,až na naši mladou slečinku,která začala stávkovat.Spíše ji zajímal Kryštůfek než nějaké focení.Naštěstí si ji vychytal hned na začátku.Rádi opět využijeme tvé nabídky na další skvělé focení.Držíme palečky a přejeme mnoho krásných foteček a spokejených klientů.My se knim určitě přidáváme.

Lucka Jirka Klaudinka

20. 05. 2012 - Náš první Boudoir - bezprostřední reakce Jitky

Děkuji za dnešní super den strávený focením boudoir hotel. Bylo to BÁJEČNÉ, SKVĚLÉ...prostě DOKONALÉ!!!! Dámy, pokud potřebujete zvednout náladu či sebevědomí, neváhejte a jděte do toho, fakt to stojí za to!

Jitka

30. 04. 2012 - Poděkování od Vládíka a Danielky

Ahoj strejdo Davide,

píšu Vám já Vládík, i za Danielku ta ještě nechodí do školy a psát neumí, protože znáš mí rodiče, pořád jenom slyšíme jak něco nestíhají a tak. Ti dospělí jsou beztak všichni nějaký divní. Na focení jsme se fakt s Dančou těšili a musím říct, že to bylo fajn. Normálně tedy nevydržíme sedět na jednom místě víc jak chvilku, ale s Tebou a tetou to šlo tak suprácky, že jsme ani nestačili zlobit. Byla i legrace, třeba to jak nám málem teta Lenka odletěla i s tou bílou plachtou, bylo fakt docela hustý. No prostě příště s námi zase můžeš počítat.

Vládík a Danielka Jansovi

23. 04. 2012 - NABÍDKY - Aktualizace všech nabídek

Na základě Vašich podmětů a postřehů jsme pro Vás upravili a zaktualizovali veškeré balíčky, které nabízíme.

Věříme, že nyní pro Vás budou více srozumitelné a těšíme se na Vaše reakce.

01. 04. 2012 - DÁRKOVÉ POUKAZY - nový univerzální poukaz

Připravili jsme pro Vás úplně nový, univerzální dárkový poukaz na jakékoliv focení u Emotion-photo.

Pokud chcete někomu ze svých blízkých udělat radost, neváhejte a obraťte se na nás. Prohlédnout si je můžete zde.

Těšíme se na Vaše reakce a Váš zájem.

PS: Nejedná se o Apríl, přesvědčte se. :-)))

27. 03. 2012 - DÁRKOVÉ POUKAZY - úprava vzhledu

Pozměnili jsme pro Vás vzhled dárkových poukazů tak, aby vypadaly lépe. :-)

Těšíme se na Vaše reakce, jak se Vám nové poukazy líbí.

Prohlédnout si je můžete zde.

11. 03. 2012 - Svatební workshop se Z. Scharf a Š. Mikudou na zámku Loučeň

Absolvoval jsem již zmiňovaný Workshop svatební fotogragie u dvou naprostých profesionálů Zuzany Scharf a Štěpána Mikudy na zámku Loučeň. Upřímně můžu všem fotografům doporučit. Je to něco naprosto skvělého.

Věřím, že jsem se něco přiučil a zúročím získané vědomosti, informace a zkušenosti při focení Vás - potenciálních novomanželů. :-)

Díky ještě jednou Zuzce, Helence a Štěpánovi a těším se už na opravdické focení.

Fotky z workshopu naleznete na našem Facebooku zde.

10. 03. 2012 - Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy, kterými můžete potěšit své blízké.

Abyste mohli udělat radost svým blízkým nejen fotografiemi, ale i dárečkem v podobě dárkového poukazu Emotion-photo, připravili jsme právě pro Vás nabídku dárkových poukazů.

Prohlédnout si je můžete v nabídce.

Klikněte zde.

08. 03. 2012 - Čeká mě workshop svatební fotografie. Už se nemůžu dočkat!

Tuto neděli, dne 11. 3. 2012, se zúčastním workshopu na téma Svatební fotografie u dvou velmi známých a skvělých fotografů - Zuzany Sharf a Štěpána Mikudy. Získané zkušenosti se budu snažit využít při focení Vašich svatebních dnů tak, abyste byli na své svatební fotografie hrdí a opravdu pyšní.

Držte mi palce, ať je výsledek a efekt co největší. :-)

24. 01. 2012 - Moc nás potěšila reakce Šárky po focení Boudoir. Děkujeme!

Milý Davide,

Moc Ti děkuji za krásné fotky, které jsi mi nafotil. Před objektivem jsem byla poprvé a díky Tvému přátelskému přístupu jsem se cítila báječně a uvolněně. Moc mi pomohly tvé rady jak se tvářit, kdy se zasmát a kdy být vážná. Tvé povzbuzování a lichotky mi dodaly sebevědomí, takže jsem se vůbec nestyděla. Celé focení pro mne byl velký zážitek a cítím se díky němu jako krásná ŽENA. Na fotečky se musím pořád koukat a rozplývám se. Rozhodně bych tento zážitek přála všem ženám a dívkám, určitě to stojí zato!

Šárka

21. 01. 2012 - Velkou radost nám udělal dopis od Zlatky po focení Boudoir. Děkujeme moc!

Milý Davide,

ještě jednou ti děkuji za krásné fotky. Když uvážím, že jsi něco tak krásného dokázal během pouhých dvaceti minut v rámci foto workshopu, vrtá mi hlavou, co by vzniklo mít na to focení víc času :-) Focení boudoir fotek bývá většinou doména žen, ale tvým budoucím klientkám tě mohu jen doporučit, protože tvoje fotky mají prostě ten správný "náboj", vyzařuje z nich život a je to trochu něco jiného, než co dělá každý a je spíš přínosem, že to fotí chlap. Jako fotograf jsi byl super, milý, vtipný a moc dobře se mi s tebou fotilo a až mě opět popadne touha se nechat pro manžela zvěčnit, vím na koho se bez obav obrátit. :-)

Díky Zlata

14. 01. 2012 - Absolvoval jsem Boudoir workshop u Lucie Schweinerové. Všem fotografům upřímně doporučuji!!!

Ve dnech 14. - 15. ledna 2012 jsem absolvoval neuvěřitelný workshop u skvělé fotografky Lucie Schweinerové. Byl to pro mě nádherný zážitek a vděčím za něj mé ženě, která mi velmi pomáhá a podporuje ve focení, protože jsem tento workshop dostal od Ježíška právě od ní.

Všem můžu tento workshop na téma boudoir fotografie jen doporučit. Lucie i její vizážistka Janička jsou skvělá dvojka. Profesionálně i lidsky.

22. 10. 2011 - Prožili jsme společně s Janinou a Petrem krásnou svatbu v Aši. Děkujeme za jejich email!!!

Milý Davide,

chtěli bychom ještě jednou poděkovat za svělé nafocení naší svatby. Už od prvních příprav (u kadeřníka), přes obřad, hostinu, večírek jsi byl vždy se svým objektivem na svém místě. Ty fotky jsou doopravdy krásný. A myslím, že jsme se i u focení všichni pobavili.

Janina a Péťa

01. 10. 2011 - Jana se zpočátku fotit vůbec nechtěla. Když viděla výsledek, napsala nám krásný mail. Děkujeme.

Zravím všechny příznivce fotografa Davida,

protože už dávno nejsem -náctiletá, přistupovala jsem k pózování před objektivem Davidova foťáku s ostychem. Ale situace se rychle změnila - focení byla zábava a radost a s fotkami jsem velmi spokojena - jsou bez jakékoli teatrálnosti a křeče. Davida mohu jenom doporučit a moc mu děkuji.

Jana K.

03. 09. 2011 - Svatební den s Marcelou a Honzou byl výborný. Jejich poděkování je pro nás velkou pochvalou.

Ahoj Davide,

chtěli bychom Ti moc a moc poděkovat za nafocení našeho svatebního dne. Fotky jsou úžasné a byla s Tebou radost spolupracovat. I když někteří z nás z Tebe byli nejprve dost nervozní, protože se neradi fotí, dokázal si je uklidnit a vykouzlit nádherné fotky.

Jěště jednou moc děkujeme, Marcela a Honza

31. 08. 2011 - Prožili jsme s Petrou krásné letní foto-odpoledne. Díky moc za krásný mail.

Milý Davide,

chtěla bych Ti poděkovat za krásné fotečky, které jsi pro mě udělal. Normálně se moc ráda nefotím, ale teď jsem nadšená, že jsem se nechala přemluvit a vstoupila Ti před fotoaparát. Máš talent člověka uvolnit a dát mu skvělej pocit, jak mu to děsně sluší :-). Nikdy v životě jsem neslyšela za tak krátkou dobu ,,koukni na mě těma velkýma modrýma očima" :-) Cítila jsem se při focení moc příjemně a uvolněně, ani jsem se nestačila zastydět. Přistupuješ k focení velmi zodpovědně, sršíš nápady a dobrou náladou. Přeju Ti plno nadšených žen, jako jsem byla já a už teď se těším na další focení.

Děkuju moc a držím palce, Petra

24. 04. 2011 - Po nafocení svatby Lenky a Lukáše jsme obdrželi takový krásný e-mail. Moc děkujeme.

Rádi bychom poděkovali Davidovi za nafocení naší svatby. Dokázal udělat příjemnou uvolněnou přátelskou atmosféru a výborně se vypořádal se všemi našimi přáními, požadavky i výmysly - jako např. zachycení jarní atmosféry na fotkách (citlivě zakomponoval rozkvetlé větvičky třešní do fotek apod.)

Na jeho práci oceňujeme především možnost vyzkoušet si focení svatby "nanečisto" tzn. vysvětlil nám, jak si máme stoupnout, natočit se, co dělat a naopak nedělat, protože to nevypadá na fotkách hezky, přímo "na místě činu".

Myslíme si, že fotky se velmi povedly! Rádi jeho služby v budoucnu ještě využijeme !!! Lenka a Lukáš

David Šimánek Emotion-photo | +420 602 206 523 | info@emotion-photo.cz | www.emotion-photo.cz